בניית אתרים לעסקים | בניית אתר לעסק | בניית אתרים לעסקים קטנים
עיקרון חשוב בתכנון אתר טוב הוא להתחשב בלקוח העיקרי שלכם- מנוע החיפוש הפופולארי ביותר- גוגל..גוגל אמנם לא ישכור את שירותיכם או יקנה מוצרים – אך אם לא תשביעו את רצונו – הוא פשוט לא יתייחס אל האתר שלכם..

אתרים לעסקים קטנים - איך בונים אתר לעסק קטן - מכוון גוגל ? 

כל קונה המעוניין לרכוש מוצר או שירות נוהג לשאול את השאלה המרכזית והקריטית לקבלת ההחלטה :"כמה עולה" ? עוד בטרם הגעת לאתרי, ודאי שמעת /קראת/קיבלת הצעות מחיר רבות לבניית אתר תדמיתי.

אתרים לעסקים קטנים - כמה עולה לבנות אתר ? 

אחד מסודות ההצלחה של אתר הבנוי ומעוצב כהלכה –הינו בחירתו הנכונה של בנאי/ת האתר שלכם. ממש בדומה לבניית הבית הפרטי שלכם – אתם זקוקים לאדריכל בעל ניסיון וידע , שיבין את הדרישות והצרכים שלכם ויתאים את עבודתו באופן ממוקד ומדויק לרצונותיכם.

בניית אתר לעסקים קטנים- איפה כדאי לבנות אתר אינטרנט ? 

אתר המשרת את בעליו בצורה מטבית נבנה על בסיס איתן. עבודת הכנה נכונה יוצקת את היסודות המתאימים לבנייה איכותית. בתהליך העבודה טרם בניית האתר אני מקדישה תשומת לב לייעוץ תוכן כחלק מהתהליך.

בניית אתר לעסקים קטנים - תהליך העבודה 

אני מאמינה כי "אתרים בונים מאהבה או לא בונים בכלל". מאחורי כל עסק עומד אדם – המציע את שירותיו או מוצריו – טעות לחשוב שאנשים מתעניינים אך ורק במוצר או בשירות כשלעצמו – הם מתעניינים בכם, בעלי העסק עצמו  – הגולשים שיגלשו לאתרכם יחפשו להתחבר ולהכיר אתכם טוב יותר, ובהתאם לכך יחליטו אם אתם האנשים המתאימים עבורם.

אני יוצרת אתרים עם נגיעה אישית, אתרים שמעבירים את המסר הייחודי של בעל האתר כך שכל פנייה דרך האתר היא כמעט בהתאמה מדויקת.
אני מאמינה שאתר אינו רק מקור למידע לאקוני, הוא הרבה מעבר לכך. אתר צריך להכיל את הטקסטים הנכונים,התוכן הרלוונטי שכתוב בצורה מיטבית ואת העיצוב שנותן את המעטפת המתאימה לתוכן.

במשך השנים בניתי עשרות רבות של אתרים  לבעלי עסקים קטנים- שהינם בעלי אופי ייחודי  בהשוואה לאתרים הנבנים לחברות בינוניות וגדולות ,לאירגונים ולחברות. אתם מוזמנים לצפות בדוגמאות לאתרים שבניתי במהלך השנים , ללמוד על דרך עבודתי דרך המלצות לקוחותיי
וליצור איתי קשר גם אם יש לכם "רק שאלה".  

דוגמאות לאתרים חדשים ורספונסיבים (מותאמים לנייד)  >>


לכל בונה אתרים יש את הייחוד שלו, את הדרך והגישה שלו לבניית אתר. הקושי הוא לדעת מי המתאים ביותר לבנות את האתר שלכם.
במשך שנים רבות שזה עיסוקי, הכרתי לא מעט בעלי עסקים קטנים ​שחיפשו את הדרך הטובה ביותר לבנות אתר לעסק במחשבה שאתר אכן ימנף את העסק שלהם ויגדיל את מספר הפניות דרך האינטרנט.

עיקר תהליך הבנייה נעוץ בהבנת הבסיס של העסק, מה המוצרים/השירותים שכדאי לבעל העסק למנף דרך האינטרנט, על מה הוא צריך לשים את הדגש בכתיבת התוכן באתר, מהם היתרונות שצריך להבליט ומה החסרונות שצריך אולי להצניע , ומה המיתוג שיוצר האתר בכלללותו בפגישה הראשונית של הגולש עם האתר.