שדרוג אתרים | שדרוג אתר | תהליך שדרוג אתרים
שדרוג אתרים - הצורך לשדרוג אתר נובע מסיבות רבות ,חלקן קשורות לטרנדים המתחלפים ברמת העיצוב הגראפי של האתר וחלק קשור מצמיחה והתפתחות העסק לתחומים שונים, שינוי מוצרים ושירותים עד כדי צורך בשינוי האתר כולו.

שדרוג אתרים - ייעוץ לשדרוג אתרים

שדרוג אתרים - מנסיוני יש לא מעט בעלי עסקים שכה רגילים ואוהבים את האתר שבנו לפני שנים- אך אינם מודעים לכך שאתר שאינו עדכני -גם ברמת העיצוב משדר גם על העסק עצמו כי אינו עדכני ולכן פחות אטרקטיבי בעיני הלקוחות.

לא פעם פונים אליי לקוחות שבניתי את האתר עבורם לפני שנים- האתר זכה במהלך השנים לפניות יפות -אך בתהליך הדרגתי הלקוח הרגיש פחות ופחות פניות -מה שהצריך התאמה עיצובית מחדש על מנת שהאתר ימשיך להיות אפקטיבי. 


בהחלט יש אתרים שלא נס ליחם- גם במראה העיצובי - אם אתם אינכם בטוחים אם יש צורך בשדרוג- אתם מוזמנים לפנות אליי -ללא תשלום וללא התחייבות- לשלוח אליי קישור לאתר ואוכל בדקות ספורות לכוון אתכם במידה והאתר זקוק לשדרוג אתר. 
ברגע שמחליטים על התוואי הנכון לשדרוג האתר יש מקום לערוך גם שינויים נוספים כמו מיתוג מחודש ומיקוד עסקי לאתר- בדומה לבית שמחליטים על שיפוצו -זה הזמן לערוך בדיקת יסוד ושיפוץ רחב על מנת שלא נתחרט לאחר סיום.

שדרוג אתרים - תהליך העבודה לשדרוג אתר

יש אתרים בעלי עיצוב גרפי מרהיב שאינם ידידותיים לגולש, או אינם כתובים בצורה שיווקית הולמת.
יש אתרים שנבנו בטכנולוגיית פלאש שאינה עוזרת לקידום האתר בגוגל ויש אתרים
שנבנו ללא תשומת לב מקצועית ושניכר שיש צורך במתיחת פנים יסודית- במצב זה הכרחי לערוך שדרוג אתר.

הסיבות לכך יכולות​ להיות רבות ומגוונות; עיצוב מיושן או לא ידידותי לגולש, תוכן לא ברור או חסר שאינו מעביר את המידע והמסר הנכון לגולש, אתר שאינו דינאמי או לחלופין שאינו מאפשר לבעל האתר לעדכן ,לשנות ,להוסיף מידע ותמונות בצורה שוטפת ויעילה.