אתרים לעסקים קטנים ובינוניים |בנייה,פרסום וקידום | רונית אטלינגר - קידום אתר בגוגל


אחד הביטויים השכיחים בעולם הפרסום באינטרנט.  רובם הגדול של המבקרים באתרים מגיעים דרך מנועי החיפוש וגוגל בראשם.  
תחום קידום אתרים משתנה באופן תדיר. מה שהיה נכון לפני שנה במקרים רבים לא רלוונטי לזמן הזה. 

קידום אתרים לעסקים קטנים הוא אתגר גדול היות ורוב חברות לקידום אתרים גובות סכומים לא מבוטלים בעבור קידום האתר . אכן, על מנת לקדם אתר עסקי תדמיתי בביטוי שכיח ומבוקש נדרשת עבודה רבה ועלות התואמת את שעות העבודה שמשקיע המקדם. 

לפני שאני מתחילה לקדם אתר עסקי חשוב לי לדייק במילת החיפוש/ביטוי החיפוש שאותו אני מקדמת. ז"א לא דווקא לקדם את מילת הביטוי השכיחה והמקובלת שאותה בעל העסק דורש- אלא לחפש ביטויים ייחודיים ממוקדים שעלות עבודת הקידום מאפשרת לעסק בקטן לרכוש את שירותיי כמקדמת אתרים.  

 
קידום אתר בגוגל
אתר המעוניין להביא אליו גולשים רבים צריך להיות ממוקם במיקום גבוה ככל האפשר בגוגל במילות חיפוש וביטוים רלוונטיים לאתר.פעולת קידום האתר נעשית במטרה להעלות את דירוג האתר במנוע החיפוש גוגל במילות חיפוש וביטויים רלוונטיים לאתרך, בשאיפה להגדלת נפח הכניסות לאתר והרחבת מעגל הלקוחות.

קידום אתר בגוגל
"סוף מעשה במחשבה תחילה " -
בעבודתי בקידום אתרים אני נותנת דגש על ייעוץ שיווקי מקיף הנוגע להצגת תכני האתר ומוטיבים ויזואליים. בתחום התוכן אני עורכת שינויי נוסח,עריכת טקסטים וכתיבה שיווקית לאינטרנט על בסיס התוכן הקיים, ומייעצת,במידת הצורך,על חלוקת תכנים וקטגוריות בצורה יעילה יותר.

קידום אתר בגוגל

קידום אתר בגוגל אינה עבודה טכנית בלבד. למרות כל הנסיונות ו"ההתחכמויות" של אנשי מקצוע טכנולוגים  גוגל "יודע" איזה אתר מציג לגולש תוכן איכותי אמיתי, תוכן מקורי שאינו מועתק מאתרים אחרים, תוכן שהולם ומתאים לשירות/מוצר שמציג האתר. ולכן חשוב לי בתהליך קידום האתר גם לתת ללקוח ייעוץ לגבי מיקוד התוכן שבאתר בהתאמת לעבודת קידום האתר בגוגל.