אתרים לעסקים קטנים ובינוניים |בנייה,פרסום וקידום | רונית אטלינגר - פרסום בגוגל לעסקים קטנים (adwords)
העסק שלי הוא "אני" -כמי שעובדת אך ורק עם עסקים קטנים אני מודעת לחשיבות יחס אישי וישיר ללקוח- לא תצטרכו בכל פעם לדבר עם נותן שירות אחר בחברה- או להמתין ארוכות לתשובה - העסק שלי הוא אישי וישיר - כך אני אוהבת לעבוד- עם אנשים - שהם גם בעלי עסקים.
אני בונה את הקמפיין לאחר הכנה ומחשבה ולא ב"שלוף" -הצלחתו של בניית קמפיין אינה רק בבחירת מילות מפתח נכונות, אני מקדישה מחשבה בארגון ובניית קבוצת מודעות באופן חכם תוך הקפדה על איכות כתיבת המודעות , בחירת נוסח הפנייה ובדקות האבחנה, לפעמים שימוש במילה/משפט אחד עושה את ההבדל.
חשוב לי להכיר ולדעת את תחום התוכן של המוצר/שירות שאותו אני מפרסמת - במקרים שאני פחות בקיאה אני עורכת תחקיר משלי ומכינה"שיעורי בית" כדי שאוכל לבנות את הקמפיין מתוך ידע ולא כ"אוטומט". 
ניסיון,ניסיון,ניסיון...למעלה מ-300 קמפיינים שבניתי וניהלתי מתחילת עידן מודעות בגוגל. צברתי ניסיון רב שמאפשר לי לבנות קמפיינים איכותיים עבור הלקוחות שלי.
כמנהלת קמפיינים בגוגל חשוב לי שהקמפיין יצליח לא רק בנתוני ההקלקות על המודעה, אלא וחשוב לא פחות בפניות מהמודעותלכן, כחלק מניהול הקמפיין אני נותנת ייעוץ קצר לגבי העמודים הרלוונטיים לקמפיין -וממליצה ומכוונת במידה שיש צורך לערוך שינויים קלים לפני התחלת הקמפיין . במידה ויש צורך לייעוץ מקיף יותר -בתוספת תשלום של שעת פגישה.
שלב ראשון - ייעוץ והערכת כדאיות קמפיין  -אני מבררת  אם יש הלימה בין התקציב שאתם יכולים להשקיע ב"קליקים" על מודעות גוגל ובין עלות המוצר/שירות שלכם- אתם תקבלו ייעוץ אובייקטיבי לחלוטין ובמידה ואין הלימה בין התקציב ובין ציפיות הפרסום- לא אחשוש מלייעץ לכם לפנות לאפיק פרסומי נכון יותר עבורכם.
שלב שני - חלוקה וארגון המוצרים/שירותים ומיקוד במוצרים הכדאיים ביותר לפרסום -בנוסף למוצרים/שירותים שברצונכם לפרסם, לא פעם  אני "מגלה" מוצר/לשירות שאולי חבוי בסל השירותים שלכם ורק צריך למתג אותו ולתת לו כותרת ומודעה נכונה ,או לשדרג ולמתג מוצר /שירות שיכולים להפוך להצלחה במודעות גוגל, חשוב לי לתת ייעוץ שיווקי מעבר לבניית הקמפיין עצמו.
שלב שלישי  - שעת ייעוץ תוכן - אני עוברת איתכם על העמודים החשובים באתר -אלו שמיועדים להוות עמודי נחיתה עבור מודעות גוגל- במידה ויש צורך לשנות ולעדכן נוסח- שיהיה שיווקי יותר- אני ממליצה ומכוונת אתכם לכתיבת הנוסח האופטימאלי. יש לכך חשיבות רבה -היות ועמוד זה הוא החשוב ביותר בשרשרת הפרסום.
שלב רביעי  - בניית  המודעות ומילות המפתח הנכונות -כך גם המודעות האפקטיביות ביותר- איני מגבילה במספר מילות החיפוש. לאחר תחילת הקמפיין אני שולחת דוח מדי חודש וחשבונית של גוגל בדיוק על הסכום שהקצבתם לתשלום עבור המודעות.

        ניהול קמפיין חסכוני וממוקד
 (3 חודשים) + ייעוץ שיווקי באינטרנט 
         בעלות של 900 ש"ח בלבד.

לקבלת הצעת מחיר מפורטת מלאו הפרטים:
התקשרו אליי ,אשמח לייעץ ולענות על כל שאלה: 
חשוב לי לכתוב לך להמלצה לאתר כי בעזרת העבודה המדויקת שלך בקידום האתר שלי בקמפיין בגוגל,
אני חוסכת זמן יקר של שיווק ומרוויחה את הפרנסה שלי !
מריון שמי,חב' דרך האיכות
אנו עובדות כבר למעלה מ-5 שנים ביחד.תודה רבה על המקצועיות,ההכוונה וההדרכה לכל אורך הדרך.
טלי לוי,הומיאופתית קלאסית
כבעלת עסק המתמחה בעסקים קטנים -אני מודעת לחשיבות של מתן יחס אישי וישיר ללקוח- לא תצטרכו בכל פעם לדבר עם נותן שירות אחר בחברה- 

 
או להמתין ארוכות לתשובה - העסק שלי הוא אישי וישיר - כך אני אוהבת לעבוד- עם אנשים - שהם גם בעלי עסקים.
 
העסק שלי בתחום האינטרנט החל בשנת 2000.  במשך השנים ליוויתי מאות בעלי עסקים בתהליך ייעוץ ,אפיון,בניית אתר כמו גם במיקוד עסקי ,ייעוץ תוכן ,פרסום וקידום אתר.
 

       רונית אטלינגר