אתרים לעסקים קטנים ובינוניים |בנייה,פרסום וקידום | רונית אטלינגר - עלות בניית אתר אינטרנט
עלות בניית אתר אינטנרט -
איך באמת ניתן לדעת מהי הצעת המחיר הטובה ביותר עבורכם ?

עלות אתר אינטרנט -
איך תדעו שבהצעה יש פירוט והתייחסות לכל הפרמטרים החשובים לאתר ?

עלות אתר אינטרנט -
איך תדעו שבהצעת המחיר שקיבלתם מבונה אתרים אין "עיזים" שיצוצו בדרך ?


איך זה עובד?

 
  1. פגישה עם הלקוח (אפשר גם טלפונית וגם בסקייפ ) – בה אני למדה על צרכי העסק והאתר.
  2. מקבלת לידיי את אפיון האתר . (במידה ואין ניתן לקבל שירות של אפיון אתר ).
  3. מקבלת במייל עד 3 הצעות מחיר שקיבלתם – לאחר בדיקת ההצעות – שולחת אליכם שאלות שיש לשאול את מגישי ההצעות – ובמידה וההסבר לא ברור אני יוצרת קשר עם החברות ומקבלת תשובות לשאלות.
  4. לאחר קבלת המשוב מן החברות ובדיקה הן של ההצעות והן של אתרי החברות ודוגמאות בתיק העבודות – מגישה המלצה על ההצעה הטובה ביותר.

עלות השירות : 350 ₪ + מע"מ.

** המחיר הינו לבדיקת הצעות מחיר לאתר תדמיתי.


אודותיי

בשנים האחרונות עסקתי בייעוץ תוכן לאתרים ובניתי עשרות אתרים. עוד בשנת 2000 בבואי לבנות את האתר הפרטי שלי נתקלתי בלא מעט הצעות מחיר שלא ידעתי לקרוא אותם נכונה,לא ידעתי מה אני צריכה לחפש ולכן גם לא ידעתי איך למצוא את המוצר הטוב ביותר עבורי..

כיום ממרחק של 11 שנות ניסיון בתחום האינטרנט החלטתי להפוך את ניסיוני לשירות חשוב וחדש לבעלי עסקים שנמצאים בשלב הראשוני של מציאת החברה המתאימה ביותר לבניית האתר .

לא מעט לקוחות שהגיעו אלי לשדרוג אתר טעו והוטעו בדיוק בצומת הדרכים החשובה הזו – וקבלו מענה חלקי בלבד. זמן אנרגיה וכסף שירדו לטמיון בגלל העובדה שההצעה שנבחרה היא הייתה או הזולה ביותר או הצעה שלא התאימה לאיפיון האתר .
כדי לדעת מה לחפש יש צורך בבקיאות במושגים, באפשרויות, בסעיפים שכתובים או שחסרים בהצעה, ועין מקצועית שתדע לראותם ולהצביע עליהם עבורכם.