אתרים לעסקים קטנים ובינוניים |בנייה,פרסום וקידום | רונית אטלינגר - ייעוץ שיווקי באינטרנט
ייעוץ אינטרנט לעסקים קטנים
רבים מהעסקים הקטנים והבינוניים פונים לקבלת ייעוץ עסקי ו/או ייעוץ שיווקי כדי לדעת להתנהל נכון בעסק.

אך למי פונים כשמתלבטים אם ואיך לבנות אתר?
או כשמתחבטים כיצד לקדם /לפרסם את האתר?

ייעוץ אינטרנט הינו תחום הנופל בין הכיסאות.לא תמיד ליועצים שיווקיים ו/או עסקיים יש את הידע והניסיון לתת מענה להתלבטויות,
השאלות והצרכים של עסק קטן ובינוני באינטרנט.
במהלך השנים האחרונות הפך תחום השיווק והפרסום באינטרנט לתחום בפני עצמו.כמו בכל תחום לא מספיק ללמוד קורס או להשתתף בסדנת שיווק  כדי לתת ייעוץ אינטרנט מתאים –הניסיון והמקצועיות הם אבני הבוחן כדי לתת לך- בעל העסק , את הפתרון הנכון עבורך.

 
ייעוץ לבניית אתר לעסקים קטנים - עסקים קטנים נאלצים "להפוך כל שקל" ולהתלבט מהי הדרך הטובה ביותר לפרסם באינטרנט במינימום תקציב אך במקסימום תשואה. מטרתי היא לייצר תוצאות גדולות בתקציב קטן - זהו האתגר האמיתי עבורי. 

ייעוץ שיווקי באינטרנט - ייעוץ לבניית אתר לעסקים קטנים

ייעוץ לקידום אתר באינטרנט - יעוץ לקידום אתר -  לשאלתי מהן הפעילויות והתקציב שהקדיש לצורך קידום ופרסום האתר ,התשובה היא לרוב מבט תמוה. מדוע יש לפרסם ולהוציא כסף על פרסום? 

ייעוץ שיווקי באינטרנט - ייעוץ לקידום אתר לעסקים קטנים

מיקוד עסקי באינטרנט - ללא מיקוד עסקי באינטרנט – האתר שלכם הולך לאיבוד בין עשרות/מאות אתרים דומים ובכך מפספס את מטרתו העיקרית – פנייה ממוקדת של לקוחות אופטימליים.

ייעוץ שיווקי באינטרנט - ייעוץ למיקוד עסקי באינטרנט 

לא תמיד כבעל עסק ניתן לשים את האצבע על הסיבה העיקרית לצורך בשדרוג אתר אך כאשר משהו אינו "עובד" באתר - מספר הפניות דרך האתר מועט -או שבכלל אין פניות דרכו, או שסוג הפניות אינן מותאמות, זה הזמן שאני ממליצה לך לשקול אפשרות זו.

ייעוץ שיווקי באינטרנט - ייעוץ לשדרוג אתר לעסקים קטנים

רק לפני שנים לא רבות, עסקים שהיו בעלי אתרים זכו לתגובות נלהבות ולמיתוג באינטרנט של עסק רציני, גם אם היה זה אתר חינמי שלא הנראות ולא התוכן הוצגו בצורה המיטבית ביותר.

ייעוץ שיווקי באינטרנט - ייעוץ למיתוג אתר לעסקים קטנים

הגולש הנכנס לאתרכם בוחן אתכם גם כמובן ,לפי כתיבת התוכן. המילים הן שאמורות לשכנע את הלקוח הפוטנציאלי שלכם ליצור איתכם קשר , המילים הם אלו שאמורות להרשים במקצועיות שלכם, בידע ובניסיון  שלכם כדי שהגולש יהפוך ללקוח.

ייעוץ שיווקי באינטרנט - ייעוץ לכתיבת תוכן לאתר 

משנת 2000 אני בעלת עסק בתחום האינטרנט. למדתי והתנסיתי בהבנת האינטרנט כמכלול על סך מורכבותו מבחינת פרסום ושיווק. יש ניואנסים רבים בדרך שבה חשוב שכל עסק יבין מהי הדרך הנכונה לשווק ולפרסם באינטרנט. לכל עסק ,מוצר או שירות יש את הכלים הפרסומיים באינטרנט המתאימים רק לו. לא ניתן להשליך הצלחת פרסום למוצר אחד על הצלחתו על שירות אחר. לכן יש חשיבות רבה לייעוץ ממוקד ומדוייק.

אגרתי באמתחתי ידע רב בכל הקשור ביצירת נוכחות אינטרנטית עסקית. ידע אותו אשמח לחלוק איתכם.  התקשרו ואשמח לעזור.  
פרסום לעסקים קטנים באינטרנט צבר תאוצה בשנים  האחרונות יחד עם הקמתם של אתרים רבים לעסקים קטנים. ומאז ועד היום השינויים שמתחוללים בענף האינטרנט על רבדיו השונים הם כה מהירים.

ייעוץ שיווקי באינטרנט - ייעוץ לפרסום בגוגל לעסקים קטנים