בניית אתר לבד | איך בונים אתר לבד
בניית אתר לבד - ההדרכה ניתנת באמצעות הסקייפ על ידי שיתוף מסך.
כל תהליך העיצוב/בנייה מוצג אצלכם על מסך המחשב בצורה בהירה וברורה ביותר, וניתן לעקוב אחר כל פעולה שאני מסבירה ומדריכה. 

בחירת תבנית התחלתית לעבודה- כדי לפשט את התהליך אני מייעצת לבחור תבנית התחלתית- אם יש צורך אני פותחת עבורך את האתר עם שם וסיסמא משלך.


 
על גבי התבנית אני עורכת שינויים מהותיים -במהלך ההדרכה אני מציעה וממליצה, וביחד אנחנו בוחנים מה יתאים עבור האתר שלך- האתר הולך ומתגבש תוך כדי השיעור.
 
ראשית, מזמינה אתכם להתייעץ איתי אם אכן שיטת העבודה של לימוד אונליין מתאימה עבורכם. שיחת הייעוץ הינה ללא עלות ומאפשרת לכם לבדוק אם ביכולתכם וברצונכם לבנות/לשדרג אתר בעצמכם. 

החלטתם שברצונכם להתנסות בשיעור ? אנו בודקים יחדיו מהי הפלטפורמה המתאימה עבורכם ואני מפנה אתכם לבחירת התבנית ההתחלתית המתאימה.

במידה ואתם זקוקים לעזרתי בהורדת תוכנת סקייפ (תוכנה חינמית ופשוטה להפעלה) אשמח להנחות אתכם בדרך הפשוטה להתקנת התוכנה, במידה ואתם מחוברים לסקייפ, ניתן להתחיל את השיעור מיידית.

השיעור נתפר על פי מידתכם המדוייקת, במידה ואתם מעוניינים לעבוד על אתר שהתחלתם לעצב ואתם מעוניינים לשדרג את העיצוב ולקבל רעיונות יצירתיים, או אם ברצונכם להתחיל את הלימוד מבראשית, אוכל לסייע לכם בהתאם לבקשתכם.

מעוניינים בשיעור נוסף? לאחר תום השיעור הראשון אוכל לכוון אתכם להמשך העבודה, האם יש צורך בכיוונון לגבי תכני האתר , מיקוד קהלי יעד או שירותי העסק באתר, אשמח לייעץ לכם להמשך העבודה על האתר.
בניית אתר לבד - שעת הדרכה לעיצוב ובניית אתר  - 250 ש"ח  
שעת אפיון/מיתוג/מיקוד אתר, ייעוץ לכתיבת תוכן - 250  ש"ח 

אפשרות מתקדמת:
1 שעות אפיון/מיתוג/ייעוץ לכתיבת תוכן  +
2 שעות הדרכה לבניית אתר - 
בעלות של 690 ש"ח 
 
1. לכל המעוניין לא להיות תלוי במעצב או במתכנת.הידע שאני מעבירה בשיעור אחד או שניים נותן בידכם את הגמישות לערוך שינויים בעיצוב העמודים ככל שתרצו. עסקים קטנים משנים ומשתנים לאורך השנים, שירותים מוצרים מיקוד .. כל אלו צריכים לבוא לידי שינוי וביטוי באתר שלכם. כאשר תדעו איך לשנות - תוכלו ליצור בעצמכם כל פעם מחדש ולהתאים את האתר לצורכי העסק שלכם.

2. לכל מי שיש בידו זמן ורצון ללמוד.היום, מערכות ניהול האתר עוקפות את התכנות של פעם. היום ההתמקדות יותר בעיצוב האתר- אם יש לך רצון ללמוד ולהיות עצמאי בבנייה ושדרוג האתר שלך  אוכל לתת בידך את הכלים לעשות זאת בעצמך בקלות ובפשטות.
1. אני עוסקת בבניית אתרים מתחילת שנות ה2000. שנים רבות אני מעצבת ובונה אתרי תדמית לעסקים קטנים. יש בידי ידע וניסיון רב הכולל למעלה מ-150 אתרי תדמית שבניתי לעסקים קטנים ועוד עשרות רבות של אתרים ששידרגתי, איפיינתי, מיתגתי, סייעתי בייעוץ לכתיבה שיווקית ומיקדתי ברמת התוכן. 

2. בעברי הקצת רחוק (: עסקתי בהוראה בתיכון, את יכולות ההוראה שלי, הרצון שלי להעביר ידע ואת הסבלנות אני מיישמת גם כמורה פרטית לבניית אתרים .
 
3. מהם קהלי היעד של העסק שלי? איך לבחור כותרות לכפתורים באתר? כיצד עליי להציג את עצמי בצורה הטובה ביותר? אלו שאלות חשובות הרבה יותר מבחירת צבעים לאתר- וכן ..גם לנושא התוכן השיווקי אני נותנת מענה במידת  הצורך.
בניית אתר לבד