פרסומת גוגל | פרסום בגוגל- פרסום מקצועי לעסקים קטנים ובינוניים.
עסקים קטנים ובינוניים נאלצים "להפוך כל שקל" ולהתלבט מהי הדרך הטובה ביותר לפרסם באינטרנט במינימום תקציב אך במקסימום תשואה. מטרתי היא לייצר תוצאות גדולות בתקציב קטן - זהו האתגר האמיתי עבורי. 

פרסום בגוגל adwords - פרסום מקצועי לעסקים קטנים

האם פרסום בגוגל אדוורדס מתאים לעסק שלך ? לפני שאתם מקבלים החלטה לפרסם בגוגל כדאי שתבחנו כמה פרמטרים חשובים על מנת שלא תבזבזו את כספכם לריק וכדי שתהנו מפרסום אפקטיבי וממוקד עבור השירותים /מוצרים של העסק שלכם.

פרסום בגוגל adwords - האם מתאים לעסק שלך ?

פרסום בגוגל adwords תהליך עבודה- קראו על תהליך העבודה שלי לבניית קמפיין גוגל adwords ממוקד ומוצלח עבור לקוחותיי. בניית קמפיין מיטבי מתחיל בבירור מעמיק של צרכי הלקוח ושל מטרות הפרסום. יש חשיבות רבה לכך.

פרסום בגוגל adwords - תהליך העבודה מול הלקוח 

פרסום בגוגל adwords מאפשר לך להגיע באופן מדוייק ומהיר לקהל היעד שלך.בחשיבה על קבוצות קהלי היעד שמתאימות עבור המוצר/שירות שלך.היתרון בא לידי ביטוי גם במיקוד שמאפשר פרסום בגוגל למוצרים/שירותים שלך. 
 

פרסום בגוגל adwords - יתרונות הפרסום לעסקים קטנים 

לקוחותיי ממליצים על קמפיין גוגל adwords. קראו משובים שקיבלתי על עבודתי כמפרסמת גוגל adwords. במהלך השנים האחרונות ניהלתי יותר  מ-100 קמפיינים שונים ללקוחות בעלי מוצרים ושירותים מגוונים.  

פרסום בגוגל adwords - לקוחות ממליצים

ראשית אשמח לבחון את הקמפיין הקיים (אינו הכרחי אם הלקוח בוחר שלא) - פעמים יש טעויות קטנות שניתן לתקנן בקלות בתשלום נמוך יחסית לניהול שוטף של קמפיין.במידה ואכן מדובר על שינויים קטנים ותו לא - יערכו השינויים בהתאם לדרישתך.

פרסום בגוגל adwords - שדרוג קמפיין קיים/הקמת קמפיין חדש בניהול עצמאי

לפרסם בגוגל באופן עצמאי - או לשכור את שירותיו של מקצוען ? גוגל מאפשר לכל אחד לפתוח חשבון ולהתחיל לפרסם את העסק שלו מהיום להיום. מניסיוני רבים הם שמתייאשים בסופו של דבר מפרסום בגוגל שנעשה באופן עצמאי.  

פרסום בגוגל adwords - ניהול עצמאי או ניהול מקצועי ?

        ניהול קמפיין חסכוני וממוקד
 (3 חודשים) +  בעלות של 900 ש"ח בלבד.

לקבלת הצעת מחיר מפורטת מלאו הפרטים:
כבעלת עסק המתמחה בעסקים קטנים -אני מודעת לחשיבות של מתן יחס אישי וישיר ללקוח- לא תצטרכו בכל פעם לדבר עם נותן שירות אחר בחברה- או להמתין ארוכות לתשובה - העסק שלי הוא אישי וישיר - כך אני אוהבת לעבוד- עם אנשים - שהם גם בעלי עסקים.
אשמח לדבר איתכם - בטלפון (כי אין כמו קולו של האדם להכיר אותו טוב יותר) לענות על כל שאלה ולעזור לכם בהתלבטות לגבי סוג הקמפיין וכו'..
אתם מוזמנים למלא את הטופס או ליצור איתי קשר טלפוני - בלי קשר אם נעבוד יחדיו - אני תמיד שמחה לתת טיפ,הכוונה או עצה לדרך..

רונית אטלינגראחד הביטויים השכיחים בעולם הפרסום באינטרנט.  רובם הגדול של המבקרים באתרים מגיעים דרך מנועי החיפוש וגוגל בראשם.  
תחום קידום אתרים משתנה באופן תדיר. מה שהיה נכון לפני שנה במקרים רבים לא רלוונטי לזמן הזה. 

קידום אתרים לעסקים קטנים הוא אתגר גדול היות ורוב חברות לקידום אתרים גובות סכומים לא מבוטלים בעבור קידום האתר . אכן, על מנת לקדם אתר עסקי תדמיתי בביטוי שכיח ומבוקש נדרשת עבודה רבה ועלות התואמת את שעות העבודה שמשקיע המקדם. 

לפני שאני מתחילה לקדם אתר עסקי חשוב לי לדייק במילת החיפוש/ביטוי החיפוש שאותו אני מקדמת. ז"א לא דווקא לקדם את מילת הביטוי השכיחה והמקובלת שאותה בעל העסק דורש- אלא לחפש ביטויים ייחודיים ממוקדים שעלות עבודת הקידום מאפשרת לעסק בקטן לרכוש את שירותיי כמקדמת אתרים.  

 
קידום אתר בגוגל
אתר המעוניין להביא אליו גולשים רבים צריך להיות ממוקם במיקום גבוה ככל האפשר בגוגל במילות חיפוש וביטוים רלוונטיים לאתר.פעולת קידום האתר נעשית במטרה להעלות את דירוג האתר במנוע החיפוש גוגל במילות חיפוש וביטויים רלוונטיים לאתרך, בשאיפה להגדלת נפח הכניסות לאתר והרחבת מעגל הלקוחות.

קידום אתר בגוגל
"סוף מעשה במחשבה תחילה " -
בעבודתי בקידום אתרים אני נותנת דגש על ייעוץ שיווקי מקיף הנוגע להצגת תכני האתר ומוטיבים ויזואליים. בתחום התוכן אני עורכת שינויי נוסח,עריכת טקסטים וכתיבה שיווקית לאינטרנט על בסיס התוכן הקיים, ומייעצת,במידת הצורך,על חלוקת תכנים וקטגוריות בצורה יעילה יותר.

קידום אתר בגוגל

קידום אתר בגוגל אינה עבודה טכנית בלבד. למרות כל הנסיונות ו"ההתחכמויות" של אנשי מקצוע טכנולוגים  גוגל "יודע" איזה אתר מציג לגולש תוכן איכותי אמיתי, תוכן מקורי שאינו מועתק מאתרים אחרים, תוכן שהולם ומתאים לשירות/מוצר שמציג האתר. ולכן חשוב לי בתהליך קידום האתר גם לתת ללקוח ייעוץ לגבי מיקוד התוכן שבאתר בהתאמת לעבודת קידום האתר בגוגל.