פרסום בגוגל | פרסום בגוגל לעסקים קטנים | פרסום בגוגל לעסק הקטן
פרסום בגוגל - פרסום בגוגל לעסקים קטנים ובינוניים
בעלויות תקציב נמוכות יחסית ניתן להגיע לתוצאות טובות. במקרים רבים אני ממליצה ללקוחותיי על פרסום בגוגל על פני השקעת משאבים בקידום אורגני. פרסום בגוגל מצריך ידע והיכרות עם תחום הפרסום והשיווק האינטרנטי, ניסוח מודעות אטרקטיביות וניהול חסכוני של התקציב.
פעמים רבות, פרסום בגוגל המנוהל ללא ניסיון מקצועי מניב תועלת מעטה ולתוצאות מאכזבות. 

פרסום בגוגל נראה על פניו כניתן לתפעול יעיל גם ללא ניסיון או לימוד- אך בפועל ניהול יעיל ואפקטיבי של פרסום בגוגל כרוך בידע נרחב ובעיקר ...ניסיון.  גם בעזרת תקציבים נמוכים יחסית תוכלו לזכות לחשיפה גדולה ולהרחבת מעגל הלקוחות שלכם. אשמח לעזור לכם לנהל פרסום בגוגל ולהוציא את המרב והמיטב מאתרכם.
פרסום בגוגל - עסקים קטנים ובינוניים נאלצים "להפוך כל שקל" ולהתלבט מהי הדרך הטובה ביותר לפרסם באינטרנט במינימום תקציב אך במקסימום תשואה. מטרתי היא לייצר תוצאות גדולות בתקציב קטן - זהו האתגר האמיתי עבורי. 

פרסום בגוגל - פרסום מקצועי לעסקים קטנים

האם פרסום בגוגל מתאים לעסק שלך ? לפני שאתם מקבלים החלטה לפרסם בגוגל כדאי שתבחנו כמה פרמטרים חשובים על מנת שלא תבזבזו את כספכם לריק וכדי שתהנו מפרסום אפקטיבי וממוקד עבור השירותים /מוצרים של העסק שלכם.

פרסום בגוגל - האם מתאים לעסק שלך ?

פרסום בגוגל - תהליך עבודה- קראו על תהליך העבודה שלי לבניית קמפיין גוגל adwords ממוקד ומוצלח עבור לקוחותיי. בניית קמפיין מיטבי מתחיל בבירור מעמיק של צרכי הלקוח ושל מטרות הפרסום. יש חשיבות רבה לכך.

פרסום בגוגל - תהליך העבודה מול הלקוח 

פרסום בגוגל מאפשר לך להגיע באופן מדוייק ומהיר לקהל היעד שלך.בחשיבה על קבוצות קהלי היעד שמתאימות עבור המוצר/שירות שלך.היתרון בא לידי ביטוי גם במיקוד שמאפשר פרסום בגוגל למוצרים/שירותים שלך. 
 

פרסום בגוגל - יתרונות הפרסום לעסקים קטנים 

לקוחותיי ממליצים על ניהול פרסום בגוגל adwords. קראו משובים שקיבלתי על עבודתי כמפרסמת גוגל adwords. במהלך השנים האחרונות ניהלתי יותר  מ-100 קמפיינים שונים ללקוחות בעלי מוצרים ושירותים מגוונים.  

פרסום בגוגל - לקוחות ממליצים

פרסום בגוגל - אשמח לבחון את הקמפיין הקיים (אינו הכרחי אם הלקוח בוחר שלא) - פעמים יש טעויות קטנות שניתן לתקנן בקלות בתשלום נמוך יחסית לניהול שוטף של קמפיין.במידה ואכן מדובר על שינויים קטנים ותו לא - יערכו השינויים בהתאם לדרישתך.

פרסום בגוגל - שדרוג קמפיין קיים בניהול עצמאי

פרסום בגוגל באופן עצמאי - או לשכור את שירותיו של מקצוען ? גוגל מאפשר לכל אחד לפתוח חשבון ולהתחיל לפרסם את העסק שלו מהיום להיום. מניסיוני רבים הם שמתייאשים בסופו של דבר מפרסום בגוגל שנעשה באופן עצמאי.  

פרסום בגוגל - ניהול עצמאי או ניהול מקצועי ?