אתרים לעסקים קטנים ובינוניים |בנייה,פרסום וקידום | רונית אטלינגר - פרסום בגוגל adwords
עסקים קטנים ובינוניים נאלצים "להפוך כל שקל" ולהתלבט מהי הדרך הטובה ביותר לפרסם באינטרנט במינימום תקציב אך במקסימום תשואה. מטרתי היא לייצר תוצאות גדולות בתקציב קטן - זהו האתגר האמיתי עבורי. 

פרסום בגוגל adwords - פרסום מקצועי לעסקים קטנים

האם פרסום בגוגל אדוורדס מתאים לעסק שלך ? לפני שאתם מקבלים החלטה לפרסם בגוגל כדאי שתבחנו כמה פרמטרים חשובים על מנת שלא תבזבזו את כספכם לריק וכדי שתהנו מפרסום אפקטיבי וממוקד עבור השירותים /מוצרים של העסק שלכם.

פרסום בגוגל adwords - האם מתאים לעסק שלך ?

פרסום בגוגל adwords תהליך עבודה- קראו על תהליך העבודה שלי לבניית קמפיין גוגל adwords ממוקד ומוצלח עבור לקוחותיי. בניית קמפיין מיטבי מתחיל בבירור מעמיק של צרכי הלקוח ושל מטרות הפרסום. יש חשיבות רבה לכך.

פרסום בגוגל adwords - תהליך העבודה מול הלקוח 

פרסום בגוגל adwords מאפשר לך להגיע באופן מדוייק ומהיר לקהל היעד שלך.בחשיבה על קבוצות קהלי היעד שמתאימות עבור המוצר/שירות שלך.היתרון בא לידי ביטוי גם במיקוד שמאפשר פרסום בגוגל למוצרים/שירותים שלך. 
 

פרסום בגוגל adwords - יתרונות הפרסום לעסקים קטנים 

לקוחותיי ממליצים על קמפיין גוגל adwords. קראו משובים שקיבלתי על עבודתי כמפרסמת גוגל adwords. במהלך השנים האחרונות ניהלתי יותר  מ-100 קמפיינים שונים ללקוחות בעלי מוצרים ושירותים מגוונים.  

פרסום בגוגל adwords - לקוחות ממליצים

ראשית אשמח לבחון את הקמפיין הקיים (אינו הכרחי אם הלקוח בוחר שלא) - פעמים יש טעויות קטנות שניתן לתקנן בקלות בתשלום נמוך יחסית לניהול שוטף של קמפיין.במידה ואכן מדובר על שינויים קטנים ותו לא - יערכו השינויים בהתאם לדרישתך.

פרסום בגוגל adwords - שדרוג קמפיין קיים בניהול עצמאי

לפרסם בגוגל באופן עצמאי - או לשכור את שירותיו של מקצוען ? גוגל מאפשר לכל אחד לפתוח חשבון ולהתחיל לפרסם את העסק שלו מהיום להיום. מניסיוני רבים הם שמתייאשים בסופו של דבר מפרסום בגוגל שנעשה באופן עצמאי.  

פרסום בגוגל adwords - ניהול עצמאי או ניהול מקצועי ?