אתרים לעסקים קטנים ובינוניים |בנייה,פרסום וקידום | רונית אטלינגר - מבצע קיץ : בניית אתר + פרסום בגוגל
הצעה ייחודית לבניית אתר + פרסום בגוגל לעסק הקטן : 

1. עיצוב ובניית אתר במערכת ניהול תוכן מתקדמת .
2. שעתיים ייעוץ תוכן ומיתוג אתר/מיקוד עסקי.
3. ניהול קמפיין גוגל ל-3 חודשים .

סה"כ 2800 ש"ח 
עיקרון חשוב בתכנון אתר טוב הוא להתחשב בלקוח העיקרי שלכם- מנוע החיפוש הפופולארי ביותר- גוגל..גוגל אמנם לא ישכור את שירותיכם או יקנה מוצרים – אך אם לא תשביעו את רצונו – הוא פשוט לא יתייחס אל האתר שלכם..

בניית אתר - איך בונים אתר לעסק קטן מכוון גוגל ? 

אתר המשרת את בעליו בצורה מטבית נבנה על בסיס איתן. עבודת הכנה נכונה יוצקת את היסודות המתאימים לבנייה איכותית. בתהליך העבודה טרם בניית האתר אני מקדישה תשומת לב לייעוץ תוכן כחלק מהתהליך.

בניית אתר - בניית אתר לעסקים - תהליך העבודה 

בניית אתר תדמית לעסקים קטנים : אני מאמינה כי "אתרים בונים מאהבה או לא בונים בכלל". מאחורי כל עסק עומד אדם – המציע את שירותיו או מוצריו – טעות לחשוב שאנשים מתעניינים אך ורק במוצר או בשירות כשלעצמו – הם מתעניינים בכם, בעלי העסק עצמו  – הגולשים שיגלשו לאתרכם יחפשו להתחבר ולהכיר אתכם טוב יותר, ובהתאם לכך יחליטו אם אתם האנשים המתאימים עבורם.

אני יוצרת אתרים עם נגיעה אישית, אתרים שמעבירים את המסר הייחודי של בעל האתר כך שכל פנייה דרך האתר היא כמעט בהתאמה מדויקת. אני מאמינה שאתר אינו רק מקור למידע לאקוני, הוא הרבה מעבר לכך. אתר צריך להכיל את הטקסטים הנכונים,התוכן הרלוונטי שכתוב בצורה מיטבית ואת העיצוב שנותן את המעטפת המתאימה לתוכן.

פרסום ממומן בגוגל לעסקים קטנים : ניסיון של  למעלה מ-100 קמפיינים בגוגל שניהלתי בעיקר לעסקים קטנים. ניהול קמפיין לעסק קטן מציב אתגר גדול בפניי - הצורך להתחשב בתקציב מינימאלי, ועם זאת להביא תוצאות טובות ללקוח. משרדי פרסום שלקוחותיהם הם חברות גדולות ובעלי תקציבים גדולים יכולים לנהל קמפיין הרבה יותר פזרני ובזבזני ,התנהלות שאינה באה בחשבון כשמדובר בעסק קטן. אני מודעת להגבלות תקציב ויעדי לקוחות המנהלים עסק קטן, ובאופן הזה משיגה את היעדים -תוך בדיקה ותיאום ציפיות מתמדת מול הלקוח.
פרסום בגוגל adwords תהליך עבודה- קראו על תהליך העבודה שלי לבניית קמפיין גוגל adwords ממוקד ומוצלח עבור לקוחותיי. בניית קמפיין מיטבי מתחיל בבירור מעמיק של צרכי הלקוח ושל מטרות הפרסום. יש חשיבות רבה לכך.

פרסום ממומן בגוגל - תהליך העבודה מול הלקוח 

פרסום בגוגל adwords תהליך עבודה- קראו על תהליך העבודה שלי לבניית קמפיין גוגל adwords ממוקד ומוצלח עבור לקוחותיי. בניית קמפיין מיטבי מתחיל בבירור מעמיק של צרכי הלקוח ושל מטרות הפרסום. יש חשיבות רבה לכך.

פרסום בגוגל adwords - תהליך העבודה מול הלקוח 

מוזמנים להתקשר אליי בכל שאלה :