אתרים לעסקים קטנים ובינוניים |בנייה,פרסום וקידום | רונית אטלינגר - בניית אתר לעסק חדש
לפני הכל תרשו לי לברך אתכם..
 
אני ודאי לא מכירה אתכם אך תהיו בטוחים שאני מכירה ויודעת את אשר חשים.
  
אם אתם בתחילת הדרך של הגשמת החלום עסקי שלכם,
 או בין אם אתם עסק ותיק אך עם רצון להתחדש וליצור נוכחות אפקטיבית באינטרנט,
אתם נמצאים במקום של התחלה. בניגוד לקלישאה "ההתחלות קשות ולאחר מכן קל יותר"  בתחילת העסק/ים שלי  התחושה הייתה של סיפוק גדול לקראת מימוש והגשמה. ממש כך.
 
ניסיתי לשים בצד את כל הקולות שניסו למנוע,לעצור. לרוב לא מכוונה רעה אך קולות שלא התאימו לי לדרך שבה ראיתי את עתידי המקצועי.  אותם קולות לפעמים גם בולמים מלנסות ולהיכנס לעולם השיווק האינטרנטי.
 
 
אתם ודאי מוצפים במידע שמאיים להטביע,  של מה נכון ומה כדאי לעשות כעסק חדש.
ברור לכם שאתם צריכים אתר.. חייבם אתר.. או שלא ?   
אולי באמת בשלב הראשוני יתאים לכם יותר עמוד עסקי בפייסבוק?  או שמא אתר קטן,התחלתי יאפשר הזנקה טובה לעסק?   מה באמת נכון עבורכם כבעלי עסק חדש?

מניסיוני עם עשרות רבות של עסקים חדשים לא באמת כולם צריכים אתר ישר ,ממש על ההתחלה.לא תמיד זה נכון ,לפעמים זו הוצאה מיותרת וכבדה בתחילת הדרך..

אבל.. ולפעמים אתר יכול לעשות את ההבדל המשמעותי מעסק מדשדש לעסק פורץ ומתפתח..לכן ממליצה לכם - להתייעץ, לשאול את אנשי מקצוע מה באמת אתם צריכים ברגע זה..

לעסק חדש אני ממליצה ומציעה אתר בסיסי של 5 עמודים לתחילת הדרך - לא לכולם זה מתאים ..אך לאלו שכן - זו בהחלט כניסה לאינטרנט בצעדים קטנים ובטוחים..

לעסקים חדשים ול"חדשים"  באינטרנט  אני מציעה לבנות אתר מודולארי – ז"א אתר שגודל איתכם ועם העסק שלכם. להתחלה לפעמים מתאים אתר של  5 עמודים בלבד .ובהמשך העסק שלכם תוכלו לשפר אותו ,לקדם אותו ולהתפתח איתו שלב אחר שלב.
 
כעסק חדש לרוב אין לדעת איך יצמח לאילו אפיקים נוספים יצמיח  את ענפיו ולכן חשוב לי לבנות עבורכם אתר גמיש ואיכותי שלא ימנע מכם אפשרות לשינוי תוך כדי השינויים והגדילה שתחוו בעסק.
 
אני מציעה  לעסקים חדשים  המעוניינים לבנות אתר בלבד אתר מעוצב הנבנה במערכת ניהול תוכן עצמאי בעלות אטרקטיבית למדי של 1900 ש"ח + מע"מ.


מוזמנים לפנות אליי לפרטים נוספים.