אתרים לעסקים קטנים ובינוניים |בנייה,פרסום וקידום | רונית אטלינגר - בניית אתרים למטפלים - תהליך עבודה
לעבוד עם מטפלים זהו אתגר ייחודי ומרתק עבורי.

מיתוג ובניית אתרים לעוסקים במקצועות הטיפול,ריפוי,ייעוץ אבחון וכו' הינו תהליך מורכב ומאתגר .האתגר הוא להביא לתוצאה מדויקת ותמהיל נכון של תוכן רלוונטי הכתוב באופן בהיר וברור עם עיצוב תומך תוכן.

מנסיוני עם עבודה עם עשרות בעלי העסקים בתחום למדתי כי השלב הראשוני -דהיינו אפיון ומיתוג האתר הינו השלב החשוב והמורכב ביותר.
שלב זה מאפשר להגיע לדיוק ולמיקוד העסקי, להביא ולהציג את הבידול של בעל העסק, את היתרון הייחודי שלו ולהציג אתר שמהווה טביעת אצבע ייחודית משלו.

בתהליך האפיון אני מתעמקת בעסק, לומדת את תחום הדעת של הלקוח וביחד אנו מגדירים, ממקדים ומתכננים כיצד יראה האתר, תוכך כדי ייעוץ תוכן לעמודים העיקריים ועמוד הבית.

מבחינתי התוכן הוא העיקר,הוא המוקד ומהרגע שיצרנו תוכנית אדריכלית לאתר –
אני עוברת לשלב עיצוב ובניית אתר.


מניסיוני לא פעם התהליך לוקח זמן. זמן של חשיבה ,התלבטות וקבלת החלטות שפעמים רבות בעלות השפעה והשלכה על מהות העסק. אני מאפשרת את הזמן הזה ,תומכת, משקפת ומנחה.

במסע האישי שעברתי לאורך העשור האחרון נגעתי, קראתי והחכמתי בנושאים הקשורים למודעות עצמית, אימון,תקשור ופיתוח האינטואיציה כל אלו מהווים עבורי כלים ודרכים כדי להתחבר לעשרות לקוחות שלי,שרובם באים מעולם הטיפול על רבדיו הרבים.

כבעלת עסק בתחום האינטרנט לא הייתה בכוונתי לפנות דווקא לקהל יעד זה, אולם כפי שכתבתי בתחילה,אני מאמינה כי "הדרך חכמה מן ההולך בה" .. וכתלמידה טובה של הדרך למדתי להיענות לה ולייעוד שבה.

אשמח לעזור לכם בדרך ליצור נוכחות אישית ומיוחדת באינטרנט באמצעות אתר/דף פייסבוק.

בשלב הראשוני מזמינה אתכם להתייעץ איתי, להתלבט מה טוב עבורכם, ולקבל כיוונן לדרך הנכונה עבורכם. אני מאפשרת פגישת ייעוץ/היכרות קצרה ללא תשלום, באמצעות הסקייפ או פגישה טלפונית.