אתרים לעסקים קטנים ובינוניים |בנייה,פרסום וקידום | רונית אטלינגר - בניית אתרים למטפלים - מיתוג ומיקוד עסקי
לעבוד עם מטפלים זהו אתגר ייחודי ומרתק עבורי.

מיתוג ובניית אתרים למטפלים ובאופן כללי מקצועות הטיפול,ריפוי,ייעוץ אבחון וכו' הינו תהליך מורכב ומאתגר .האתגר הוא להביא לתוצאה מדוייקת ותמהיל נכון של תוכן רלוונטי הכתוב באופן בהיר וברור עם עיצוב תומך תוכן.


בניית אתרים למטפלים - שלב אפיון האתר ומיקוד עסקי .

בעבודתי מול עשרות מטפלים במהלך השנים, למדתי כי השלב הראשוני -דהיינו אפיון ומיתוג האתר הינו השלב החשוב והמורכב ביותר.
שלב זה מאפשר להגיע לדיוק ולמיקוד העסקי, להביא ולהציג את הבידול של בעל העסק, את היתרון הייחודי שלו ולהציג אתר שמהווה טביעת אצבע ייחודית משלו.

בתהליך האפיון אני מתעמקת בעסק, לומדת את תחום הדעת של הלקוח וביחד אנו מגדירים, ממקדים ומתכננים כיצד יראה האתר, תוכך כדי ייעוץ תוכן לעמודים העיקריים ועמוד הבית.
בפגישות הייעוץ האלו אני נותנת להשראה וליצירתיות שלי להנחות את הדרך בתהליך .

מבחינתי התוכן הוא העיקר,הוא המוקד ומהרגע שיצרנו תוכנית אדריכלית לאתר –
אני עוברת לשלב עיצוב ובניית אתר.

בניית אתרים למטפלים - גיבוש עיצוב גראפי בעל גוון אישי .


מנסיוני לא פעם התהליך לוקח זמן. זמן של חשיבה ,התלבטות וקבלת החלטות שפעמים רבות בעלות השפעה והשלכה על מהות העסק. אני מאפשרת את הזמן הזה ,תומכת, משקפת ומנחה.

במסע האישי שעברתי לאורך העשור האחרון נגעתי, קראתי והחכמתי בנושאים הקשורים למודעות עצמית, אימון,תקשור ופיתוח האינטואיציה כל אלו מהווים עבורי כלים ודרכים כדי להתחבר לעשרות לקוחות שלי,שרובם באים מעולם הטיפול על רבדיו הרבים.

כבעלת עסק בתחום האינטרנט לא הייתה בכוונתי לפנות דווקא לקהל יעד זה, אולם כפי שכתבתי בתחילה,אני מאמינה כי "הדרך חכמה מן ההולך בה" .. וכתלמידה טובה של הדרך למדתי להיענות לה ולייעוד שבה.

אשמח לעזור לכם בדרך ליצור נוכחות אישית ומיוחדת באינטרנט באמצעות אתר/דף פייסבוק.

בשלב הראשוני מזמינה אתכם להתייעץ איתי, להתלבט מה טוב עבורכם, ולקבל כיוונון לדרך הנכונה עבורכם.אני מאפשרת פגישת היכרות קצרה ללא תשלום, באמצעות הסקייפ או פגישה טלפונית.