אתרים לעסקים קטנים ובינוניים |בנייה,פרסום וקידום | רונית אטלינגר - בנייה ושדרוג אתרים
arrow-up16, arrow-up, upload, top
שדרוג אתרים - מנסיוני יש לא מעט בעלי עסקים שכה רגילים ואוהבים את האתר שבנו לפני שנים- אך אינם מודעים לכך שאתר שאינו עדכני -גם ברמת העיצוב משדר גם על העסק עצמו כי אינו עדכני ולכן פחות אטרקטיבי בעיני הלקוחות.

לא פעם פונים אליי לקוחות שבניתי את האתר עבורם לפני שנים- האתר זכה במהלך השנים לפניות יפות -אך בתהליך הדרגתי הלקוח הרגיש פחות ופחות פניות -מה שהצריך התאמה עיצובית מחדש על מנת שהאתר ימשיך להיות אפקטיבי. 


בהחלט יש אתרים שלא נס ליחם- גם במראה העיצובי - אם אתם אינכם בטוחים אם יש צורך בשדרוג- אתם מוזמנים לפנות אליי -ללא תשלום וללא התחייבות- לשלוח אליי קישור לאתר ואוכל בדקות ספורות לכוון אתכם במידה והאתר זקוק לשדרוג אתר. 
screen3, screen, monitor, computer, pc, desktop, dualtone
אני מאמינה כי "אתרים בונים מאהבה או לא בונים בכלל". מאחורי כל עסק עומד אדם – המציע את שירותיו או מוצריו – טעות לחשוב שאנשים מתעניינים אך ורק במוצר או בשירות כשלעצמו – הם מתעניינים בכם, בעלי העסק עצמו  – הגולשים שיגלשו לאתרכם יחפשו להתחבר ולהכיר אתכם טוב יותר, ובהתאם לכך יחליטו אם אתם האנשים המתאימים עבורם.

אני יוצרת אתרים עם נגיעה אישית, אתרים שמעבירים את המסר הייחודי של בעל האתר כך שכל פנייה דרך האתר היא כמעט בהתאמה מדויקת.
אני מאמינה שאתר אינו רק מקור למידע לאקוני, הוא הרבה מעבר לכך. אתר צריך להכיל את הטקסטים הנכונים,התוכן הרלוונטי שכתוב בצורה מיטבית ואת העיצוב שנותן את המעטפת המתאימה לתוכן.

במשך השנים בניתי עשרות רבות של אתרים  לבעלי עסקים קטנים- שהינם בעלי אופי ייחודי  בהשוואה לאתרים הנבנים לחברות בינוניות וגדולות ,לאירגונים ולחברות. אתם מוזמנים לצפות בדוגמאות לאתרים שבניתי במהלך השנים , ללמוד על דרך עבודתי דרך המלצות לקוחותיי
וליצור איתי קשר גם אם יש לכם "רק שאלה".